Honda Accord (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
240 000 Kč

Honda Accord (2006)

173 000 km
Benzin
Manuál
Podolí
Karoserie
Sedan
Výkon
140 kW
Objem
2 354 ccm
První majitel
Ano
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

Stav 1A, dovoz od hranic D/CH před cca rokem. Prodávám z důvodu potřeby většího vozu, avšak nikam nespěchám. Jinak ke stavu: je to 07/2006, najeto 173.000 km, STK 08/2019, hodnoty na emisích nového vozu. Pravidelná údržba je samozřejmostí, takže je tam nově olej, filtry olej, vzduch a pylový antibakteriální. Kotouče a destičky OK. Nová baterie Varta. Vzpěra mezi předními tlumiči. Zimní gumy. Z těch velkých a zajímavých výměn: - nové stavitelné tlumiče Koni (mimochodem nikde nic neklepe, podvozek je příkladně tuhý) - nový kompresor klimatizace včetně řemenu - nový alternátor

Prodávající
Michal M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!