Ford Mondeo (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
80 000 Kč

Ford Mondeo (2002)

222 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Kombi
Výkon
166 kW
Objem
2 200 ccm
Poznámka

Chtel bych nabídnout k prodeji mé Mondeo st220 166kw, rok výroby 2002, najeto 222tis km. S vyplnovanou servisní knihou. Motor táhne jak má, nevydává žádné nežádoucí zvuky, olej menen vždy po 10tis km, plnený vždy po horní rysku tak jak to mají tyto mondea rády. Brzdy nekopou a brzdí tak jak mají, nápravy tuhé bez jakýchkoliv vulí, fungující nevyteklé tlumice, exteriér nyní po leštení, interiér cistý. 2 mesíce stará technická a emisní kontrola bez jakékoliv závady. Spousta investic v poslední dobe. K autu pridám sadu zimních pneu na plechových discích, Veškeré další informace rád poskytnu po telefonu 737251428 nebo ve zprávách cena 80 000

Prodávající
Dominik d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!