Ostatní Ostatní (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
145 000 Kč

Ostatní Ostatní (2006)

83 000 km
Benzin
Automat
Brno
Karoserie
Sedan
Objem
2 600 ccm
Poznámka

Prodám Cadillac CTS 2.6 V6, manuál. Do provozu uvedený v roce 2006, najeto 83 tisíc poctivých km. Vůz je ve velmi dobrém stavu, průběžně udržovaný, v poslední době vyměněny přední tlumiče, ramena, uložení stabilizátoru a tyčky. 8x airbag, duální klima, audio Bose, vyhřívané elektricky ovládané sedačky a mnoho dalšího, vše z výbavy je plně funkční. STK 6/2020. LPG Tartarini s toroidní nádrží a skrytým plněním - levný provoz. Více info po telefonu.

Prodávající
Cadillac C.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!