Volkswagen Passat (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
60 000 Kč

Volkswagen Passat (2001)

238 000 km
Benzin
Manuál
Cheb
Karoserie
Sedan
Objem
2 300 ccm
Poznámka

Prodám paštiku, hezký Comfortline, výhřev sedadel(u řidiče nefunkční)nepožívám tak to neřeším,auto topí rychle...,aut.klima, 2x dálk. centrál,alarm, origo tažné s 2x klíč, elektrony 16"+letní na letos,plechy na zimu,gumy asi KO,radio Sony,zadní repro na výměnu,přední nové. Motor(AZX) má krásný zvuk(laďák),hezky prská :D, šlape jak hodinky, najeto 238k,rozvod řetěz, auto je kupované v německu, chrom přední mřížka, zadní světla a blinkry s homologací,...interiel zašlý, nějak trouba polepil se stříbrnou folii a přední řidičovo sedadlo je zezadu popálené od cigára,koberce a ostatní sedadla v TOP, klasicky poškrábaná madla jak je zvykem u těchto vozu, auto bylo nejspíš garážované,žádná rez na nápravách, menší rez na 5tých dveřích(nejde vidět),auto je v pozinku,krásně vše lícuje, auto není bourané, kontrované měřákem laku,...Nová STK Na prodej za 60 000, postupem času se cena bude zvyšovat, nová spojka(už zabírá nahoře, ale není to tak hrozný), nové sedadlo řidiče a výměna polepených tlačítek u klimatizace,nová madla, čištění interiéru,renovace laku, zatmavení skel,... neváhte mě kontaktovat, ale pod 60 000 nejdu, auto má nový olej a přední destičky navíc,

Prodávající
Luboš l.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!