Jaguar X-Type (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
50 000 Kč

Jaguar X-Type (2002)

242 000 km
Benzin
Manuál
Mělník
Karoserie
Sedan
Objem
2 100 ccm
Poznámka

V celkově pěkném a pojízdném stavu, aktuálně s vadou katalyzátoru (až dvěma). V současné situaci nevhodný pro zahraniční dálavy, ale stále denně používán a udržován, tj. není v kopřivách. Od jeho nákupu v Německu v r.2008 (60 tis. km) byl vždy první auto v rodině, pro cesty do práce i do zahraničí, tedy v bezproblémovém stavu. Podvozek byl naposledy rekonstruován v r.2016, přesto je stále bez vůlí. Auto jezdí, brzdí a zatáčí, topí, chladí (sebe i posádku) a nevaří. Motor běží hladce, bez škubání a poskytuje autu slušnou bezprostřední dynamiku (a zajímavý zvuk); kontrolka svítí; při studeném startu je cítit chvění a nepravidelnost v chodu. Spotřeba paliva v příměstském provozu do 9l (na 100 km) + VIF. Řazení je přesné, převodovka suchá (zvenku), interiér nevybydlený. Auto stále udržované, detailní rozpis prací na vyžádání, spousta faktur k doložení.

Prodávající
Jan Š.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!