Peugeot 406 (1997) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
25 000 Kč

Peugeot 406 (1997)

300 000 km
Nafta
Manuál
Frýdek-Místek
Karoserie
Kombi
Výkon
81 kW
Objem
2 100 ccm
Poznámka

Zdravím dámy a pánové, musím se bohužel rozloučit s pažoutem, proto se obracím zde. Jedná se o Peugeota 406 2.1 TD 97rok s plus mínus 300.000 tis. najeto. Auto odpovídá svému stáří takže má pár chybiček např: zkontrolovat zadní nápravu, opravit tachometr začal blbnout (snímač otáček mám a rád předám) a opravit výfuk. Jinak auto složí pořád dobře! Byly dělané rozvody na kterých je najeto max 10.000Km možná něco méně, komplet brzdy + zadní brzdiče, zadní tlumiče, repas turba stáři asi 1 rok turbo nebylo přetěžováno a vždy dochlazované, tyče řízení byly měněny ve stejnou dobu jako repas turba, repas alternátoru stáří 2 roky, byla dělaná oprava pravého zadního prahu protože blbec co to měl předemnou to zvedal asi kde se dalo takže i lemy jsou na určitých místech pomačkané ale auto je ze spod bez koroze a i na karoserii celkově jsem nezaznamenal zavádějící korozi. Má to tažné, klimatizaci kterou jsem nepoužíval, dešťový senzor. STK má do dalšího roku 2020 do 3.měsíce. Začínající cena: 25.000kč

Prodávající
Radek R.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!