Ford Galaxy (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
69 000 Kč

Ford Galaxy (2005)

214 000 km
Nafta
Manuál
Louny
Karoserie
MPV
Výkon
110 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám Ford Galaxy 110kW(150PS) motor BTB,vyroben 2005,najeto 214xxx,nádrž 90L,tažné na 2t,vyhřívané čelní okno,4el.okna,přední otočná+vyhřívaná sedadla,7míst v TP,5 sedadel(1 integrovaná dětská),roleta,interiér zachovalý,dvě sady kol,letní pneu zánovní + zimní na dojetí,vně běžné provozní škrábance + drobná koroze,vůz denně ježděný,plně funkční,jen před pár dny se motor začal nezvykle chvět,dle mechanika nedobře fungující vstřik,nechceme to řešit a auto nabízíme k prodeji. Výkup NEVOLAT /NEPSAT

Prodávající
Libo r.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!