Subaru Ostatní (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
199 999 Kč

Subaru Ostatní (2005)

290 000 km
Benzin
Manuál
Zlín
Karoserie
Kombi
Výkon
169 kW
Poznámka

Prodám Forestera XT, vozidlo je po kompletní GO vč. motoru, spojky, atd.. připraveno na dalších 100tis km bez investic (záleží na způsobu užívání:-) nájezd činí cca 15tis km, kastle má najeto 290tis. tažné, nové letní/zimní gumy. Spousta funkčních úprav jako velké brzdy, walbro 255, větši vstřiky, prodrive packet atd.. nutno vidět a projet. Pro více info volejte.

Prodávající
Tomá š.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!