BMW Řada 8 (1992) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
1 199 000 Kč

BMW Řada 8 (1992)

191 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Sedan
Objem
5 000 ccm
Poznámka

BMW 850i, šestirychlostní MANUÁL, rok 1992, CSi paket, 191.000 km, absolutně TOP stav. Vyrobeno pouze lehce přes 3.600 kusů M70 V12 v manuálu (z celkem 30.600 "osmiček"). V barvě gletscherblau (ledovcově modrá) celkem 265 kusů, z toho 36 v manuálu. V kombinaci ledovec+modrá kůže celkově 78 kusů osmiček. Auto jsem dovezl z Zürichu (CH) v lednu 2013 z showroomu, 1.majitel firma a poté dcera majitele. Během tří let jsem postupně celý motor kompletně zrepasoval z nových dílů (nákladem několik set tisíc Kč).. (např. nové vačkové hřídele, nové hydroštely, nové těsnění pod hlavami, nová vodítka a gufera ventilu v hlavách, nové gumové bloky pod saním, nové rozvody, nová veškerá těsnění jak gufera tak plocha - prsa, vany, výfuky, sání, nová ložiska kliky a ojnic, nové šrouby ojnic, nové šrouby hlav, nové pístní kroužky). Motor i celé auto jde nyní skvěle na volnoběh i v otáčkách! Dále se dělaly z origo dílů brzdy, tlumiče, spojka. Kupoval jsem i spoustu nových dílů do interiéru, rádio měnil kvůli displayi za totožné, panel BC rovněž nový (většina e31 jej má rozsypaný). Stropnice je původní pěkná! V záchvatu lásky jsem v BMW zakoupil přední CSi nárazník, zadní CSi lízátko, CSi zrcátka, kola 17" sekyry (přímo z e31), již nesehnatelné origo chrom koncovky výfuku a vůz rovnou dostal velmi kvalitní lak. Zadní křídlo je AC Schnitzer a dával jej již Švýcar. Všechny původní díly vč. 16" kol jsou k autu. Výbava: Sport. sedačky v elektrice s výhřevem, kůže, šíbr, sportovní podvozek (z výroby), radio Professional s CD changerem, výhřevy sedaček, el.roleta a další bohatý standard u 850i. Troufám si tvrdit, že jde o jednu z nejhezčích e31 u nás (co do stylingu, barevné kombinace i stavu). Skvěle funguje, nežere ani kapku oleje či vody. Nelze srovnávat se šmudlama, které se u nás prodávají kolem 600.000 Kč. Žádný tuning nebo necitlivý zásah. K autu serviska a další původní dokumentace.

Prodávající
Marti n.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!