Audi A8 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
180 000 Kč

Audi A8 (2006)

400 000 km
Nafta
Automat
Frýdek-Místek
Karoserie
Sedan
Výkon
171 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Prodám velice pěkné a zachovalé auto. 3.10.2018 - výměna kompresoru pneumatického podvozku (seřízení podvozku) + nové turbodmychadlo, výměna oleje a všech filtrů! 2016-2017 * nové všechny vstřiky (perfektní spotřeba mezi 6-7,5) * váha vzduchu * klapka sání * rozvody, kladky, ložiska * vodní pumpa * přední ramena a uložení s klouby * zadní stabilizační uložení nápravy * 4x kotouče s obložením * 4x žhavičky * olej a gumičky v převodovce (seřízení). Kvalitní zabezpečovací zařízení GSM/GPS autoalarm s lokalizací (ovládání v mobilu). Pravidelný servis! Auto jezdí pouze dálnice. Výkon: 171 kW (232 koní) Palivo: nafta Převodovka: automatická (6 stupňová) Klimatizace: dvouzónová automatická V provozu od: 10/2006 PEVNÁ CENA!

Prodávající
Antoní n.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!