BMW Řada 3 (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
80 000 Kč

BMW Řada 3 (2001)

270 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Kombi
Výkon
125 kW
VIN
17234545565757172
První majitel
Ne
Odpočet DPH
Ano
Poznámka

320 i 2,2l. 320 i 2,2l. Řadový 6 válců Po generálce. jezdí parádně. Nove servo řízení Separator oleje Výměny olejů Sportsize sedadla s vyhrevem celokuze. Sport podvozek. Nový sport volant Lambda sondy před a zad. Německo původ země/ přepsáno na český tch. Sada 4kol original bmw na letních pneu k vozu. 255/55/r 16 styling nevím muzu poslat foto. Vady: 1. pouze menší kosmetika na pár místech malé puchíře bylo by dobré udělat roztřik. 2. Nelze otevřít okno na patých dveřích Nejspíš je to otázka kabelu v dveřích Funkci to jinak nebrání. 3. Za mě bych si pořídil novou autobaterii Ta co je v voze už není úplně spolehlivá. Auto každopádně i na vzhledem k stáří vypadá dobře výbava slušná a motor po kompletní generálce jezdi výborně. Cena za auto 80.000 + dohoda na místě mohu i diagnostikou prokázat chod motoru a bezchybnost. Vin. V technicaku.

Prodávající
Martin S.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!