Honda CR-V (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
129 000 Kč

Honda CR-V (2005)

230 000 km
Nafta
Manuál
Litoměřice
Karoserie
SUV
Objem
2 200 ccm
Poznámka

Prodám Hondu CR-V r.v. 05 bez filtru pevných částic, najeto 230 tis. max. možná výbava včetně kůže,střešní okno a i příčníky,výhřev předních sedadel,alu kola,nové TZ zapsané v TP,tempomat,multifunk.volant,klima,radio,celoroční pneu,udělané zadní brzdiče a destičky,udržovaný lak,jede velmi pěkně. Poslední servis přímo v Hondě.Prosím prudiči nevolat !!!.Auto opravdu dostalo skvělou péči!!

Prodávající
Tony t.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!