Toyota Corolla (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
62 000 Kč

Toyota Corolla (2004)

270 000 km
Nafta
Manuál
Jindřichův Hradec
Karoserie
MPV
Výkon
85 kW
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Prodám či vyměním Toyota Corolla Verso 2.0 d4d 85kw.rv.2004.najeto 270 t.km.stk.2020/10 jezdí krásně nic nebouchá,motor má krasný chod nekouří pěkně táhne,spotřeba do 6l.na 100km.brzdy,spojka v dobrém stavu,rozvody ve 180 t.km.klima funkční,el.okna,central na do 2x klíč,abs,esp,nastavitelné sedadla,atd.ma kosmetické vady škrabance,nějakej ťukanec,nejde radio,jinak bez závad nesvítí žádná varovná kontrolka,pěkné rodinné MPV s malou spotřebou nafty a spolehlivím motorem.

Prodávající
D4D d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!