Škoda Octavia (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
50 000 Kč

Škoda Octavia (2006)

322 000 km
Nafta
Manuál
Brno
Karoserie
Kombi
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Škoda Octavia Combi 1.9 TDI /2006 Technická 26.2.2019, najeto 322.000 Km, 2. majitel, na zimních pneu, nová spojka, převodovka, tlumiče, brzdové destičky a kotouče, ložiska, 2018 baterka, olej měněn měsíc zpět, další běžné opravy a údržby. Auto poškrabáno a oťukáno z městského provozu a parkovišť, esteticky horší vzhled a nepůvodní kapota, technické vlastnosti však dobré - pravidelné opravy, ty nákladné už má za sebou. K doložení zpráva z kompletní revizní prohlídky 2018. Nefunguje zadní ostřikovač. Důvod prodeje - nákup většího rodinného auta (7 míst)

Prodávající
Lenka K.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!