BMW Řada 3 (1995) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
90 000 Kč

BMW Řada 3 (1995)

320 000 km
LPG/CNG
Manuál
Kladno
Karoserie
Kombi
Poznámka

Bmw E36 328i Touring LPG Samosvorný diferenciál 2.91 Shortshift zkrácené řazení M paket dvouzónová klima malé BC el. okna Radio Kenwood aux/usb/bluetooth loketní opěrka LED angel eyes Opravy : vodní pumpa, visco spojka, hydroštely, ventilové víko, čidlo kliky, čidlo vačky, olej, filtry, zadní brzdové vedení, tlumiče, péra Nedostatky: povrchová koroze ( na poměry E36tek minimum ) nefunkční teploměr venkovní teploty, loupe se lak na střeše kufru, chtělo by to počistit interier opravit zámky nebo centrál (dálka nefunkční, odemknout lze jen přes kufr klíčem) Auto na svůj věk zachovalé, zespoda minimum rezi, zvedací body ok. LPG plně funkční, hrdlo schované pod víčkem nádrže, bomba místo rezervy, platné do 2024. K autu pridam mnoho dílů : zadní světla, boční blinkry, laděné svody, xpipe, zimní sadu style 44 (gumy 80%), rozpěry mezi tlumiče, xenon vestavbu, těsnění hlavy, origo radio na opravu, přídavné budiky tlak oleje, teplota oleje, voltmetr, sportovni volant RRS Monte Carlo Alcantra, nába na volant Sleva u auta.

Prodávající
BMW b.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!