Škoda Superb (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
80 000 Kč

Škoda Superb (2006)

349 292 km
Nafta
Manuál
Klatovy
Karoserie
Sedan
Výkon
96 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám osobní automobil Škoda SuperB, rok výroby 28.10.2005, obsah 1.9, výkon 96kW, v barvě černé metalické. K automobilu mám 3 klíčky (1 je servisní, 2 jsou na dálkové ovládání + zapalování), stav najetých km je 349.292. Automobil prošel letošní rok celkovou kontrolou, má nové čelní sklo, nové zimní pneumatiky a byl neustále udržován vzhledem k dennímu dojíždění do zahraničí. Důvod prodeje je koupě nového vozu. K automobilu jsou také navíc 4 hliníkové disky včetně nových letních pneumatik (letos kupovaných). Stav vozu odpovídá jeho stáří, má kosmetické vady. Jakékoliv další informace k vozu případnému zájemci rád sdělím.

Prodávající
Ladisla v.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!