Smart Fortwo (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
37 000 Kč

Smart Fortwo (2001)

139 676 km
Benzin
Automat
Mratín
Karoserie
Kupé
Objem
599 ccm
První majitel
Ne
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

Prodám Smart ForTwo 0.6 benzín. 599ccm, 2001, 139 676 km. Vozidlo ve slušném stavu, vybaveno automatickou převodovkou s možností vlastního řazení. Vybaveno el. okny, airbagy, krytem na kufr, centrál na DO, panoramatická střecha. Zimní a letní pneu a kola. Km se mohou změnit, protože auto je v provozu mezi metrem Letňany a severem Prahy. Cena 37 000 Kč. Víc obrázků na: bazarcz.wordpress.com/smart-fortwo/

Prodávající
Marko M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!