BMW Řada 5 (1995) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
69 000 Kč

BMW Řada 5 (1995)

230 000 km
LPG/CNG
Manuál
Chrudim
Karoserie
Sedan
Poznámka

Raději prodám nebo vyměním za moto nejlépe motard, nemám čas dodělávat Bmw 523i, Lpg, vozidlo na přihlášení, M-paket kola 19" plus zimní 16",M - paket nárazníky, řadička M5 zrcátka, volant. Neshnilé a zachovalé vozidlo. Jízdní vlastnosti super, motor, spojka, převodovka OK najeto 230 tis. Km dělané tlumiče, olej, filtry. vady - drblé sedačky vpředu a malá kosmetika, více info na tel. S přihlášením přímo na vás v den koupě mohu pomoci. Bez kol 19" za 60 tis. Kč.

Prodávající
Tomáš t.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!